לפגישת יעוץ ללא עלות

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר


  יועץ משכנתאות בחיפה

  מי שמתגורר באזור חיפה והקריות יודע כמה חשוב למצוא אנשי מקצוע שהמשרדים שלהם ממוקמים לא רחוק ממקום המגורים. בניגוד לאנשי מקצוע אחרים עם יועץ משכנתאות בחיפה חייבים להיפגש כדי לבחון אפשרויות למסלולי החזר, כדי ללכת ביחד לפגישות בבנקים וכדי לבצע סימולציות בנוגע להשפעה של החזר המשכנתא על המצב הכספי היומיומי של כל המשפחה. בניגוד לאנשי מקצוע אחרים שאפשר בהחלט לשוחח איתם בצורה מקוונת – יועץ משכנתא אינו כזה ולכן המיקום הגאוגרפי שלו חשוב ומשמעותי. דבר נוסף ולא פחות חשוב הוא רשת הקשרים המקצועיים שלו שבזכותה הוא יוכל להשיג ללקוחות שלו הצעות טובות שיתאימו להם.

  מה יעשה יועץ משכנתאות בחיפה עם הלקוחות שלו?

  לקיחת משכנתא היא תהליך לא פשוט ולא קצר. ראשית יועץ משכנתאות בחיפה ייפגש עם הלקוחות שלו כדי לבחון את כל ההון שעומד לרשותם לצורך לקיחת המשכנתא – חסכונות, ירושה, גובה ההכנסות וגובה ההוצאות, זאת לאור הגילאים שלהם, גילאי הילדים אם יש והמצב הבריאותי שלהם. לאחר מכן הוא יבצע איתם סימולציות כדי להבין באיזה גובה החזר הם יכולים לעמוד לאורך זמן ולפי זה ייגזר גובה המשכנתא ובעקבותיו המחיר של דירה שהם יוכלו לקנות. לאחר מכן יתחיל השלב שבו הוא יגיע איתם אל פגישות בבנקים השונים כדי לקבל הצעות שמתאימות להם ותואמות את הסימולציות שבוצעו.

  הערך המוסף של שירות ייעוץ משכנתא

  כאשר לקוחות מגיעים אל סניף הבנק לפגישה כשלצידם יועץ משכנתאות בחיפה היחס אליהם יהיה אחר ושונה. נציגי מחלקת המשכנתאות של הבנק יידעו שאלה לקוחות שיש איש מקצוע שדואג לאינטרסים שלהם והוא יבחן לעומק כל הצעה וכל מספר שיופיע במסמכים. הוא ייעץ להם האם יש טעם לנהל משא ומתן או שמא עדיף להמשיך הלאה לבנקים אחרים. אי אפשר יהיה לנצל את חוסר הידע או תום הלב של הלקוחות בזכות יועץ המשכנתא שלהם.

  רוני פורת הוא יועץ משכנתא שעובד בחיפה ומציע שירותים ללקוחות המתגוררים בקרבת מקום, עם יחס אישי ורמה מקצועית גבוהה לאור ניסיון רב בתחום.

  לפגישה ללא עלות

  דברו איתנו >>

  למה אנחנו?

  יחס אישי לכל לקוח

  הלקוח תמיד במרכז

  כוח קניה גדול של חברת מאני ישראל בשיתוף עם הבנקים וגופים מסחריים

  ניסיון עשיר בתחום הפיננסים

  ליווי אישי ומקצועי עד קבלת הכסף בבנק

  לפגישת יעוץ ללא עלות

  השאירו את הפרטים:


   אולי יעניין אתכם גם

   משכנתא במחיר למשתכן

   הגרלות המחיר למשתכן הפכו להיות מאד פופולריות בקרב זוגות צעירים בזכות האפשרות שלהם לקנות דירה במחיר כדאי ואטרקטיבי, נמוך משמעותית...

   משכנתא לבנייה עצמית

   משכנתא היא שם כולל להלוואה שאדם זה או אחר יבקש ויקבל לצורך תשלום עבור דירה או נכס למגורים. בתוך עולם...

   מימון לעסקים

   אין זה פשוט להקים עסק חדש ועבור הבעלים שלו יתכן שיהיה מדובר בהגשמה של חלום ישן. הוא ירצה לפתוח את...

   יועץ משכנתאות בקריות

   האזור של הקריות וחיפה נחשב לאחד המרוכזים ביותר בישראל מבחינת אוכלוסייה ולא בכדי אפשר למצוא שם את כל הסוגים של...

   יועץ משכנתאות בחיפה

   מי שמתגורר באזור חיפה והקריות יודע כמה חשוב למצוא אנשי מקצוע שהמשרדים שלהם ממוקמים לא רחוק ממקום המגורים. בניגוד לאנשי...

   יועץ משכנתאות בצפון

   יש אנשי מקצוע שצריך להיפגש איתם פנים מול פנים ויש כאלה שהמפגשים איתם יכולים להיות דרך המחשב, בצורה מקוונת. יועץ...
   בניית אתרים בוורדפרס בניית אתרים בוורדפרס