לפגישת יעוץ ללא עלות

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר


  משכנתא למסורבי בנקים

  אם קיבלתם סירוב מהבנק לקבלת משכנתא או הלוואה מכל סיבה שהיא, לנו יש את האפשרות לעזור לכם גם מול הבנקים וגם מול גופים חיצוניים (חוץ בנקאיים).

  מסורבי משכנתא

  מסורבי משכנתא הם אנשים שבקשתם לקבלת משכנתא נדחתה על ידי הבנק או קרן ההלוואות. הסיבות לכך יכולות להיות מגוונות – מצב תעסוקתי לא יציב, חובות קיימים, היסטוריית חדלות פירעון ועוד. קיימות אפשרויות חלופיות עבור מסורבים, כמו משכנתא עם ערבים, הון עצמי גבוה יותר או בחינה חוזרת של הבקשה.

  לקיחת משכנתא למסורבי בנקים

  בקרב הציבור הרחב יש לא מעט אנשים שמכונים מסורבי בנקים. הכוונה היא שהבנקים והסניפים השונים לא ייתנו להם משכנתא או הלוואה בשל סיכון שהם רואים שהכסף לא יחזור. סימון זה מגיע בדרך כלל לאחר שלאותם אנשים קרה מקרה של התנהלות כלכלית קלוקלת בדמות תיק הוצאה לפועל שנפתח נגדם או אי עמידה בהתחייבויות שהם לקחו על עצמם. יחד עם זאת, כיום ישנם לא מעט מסלולים או אפשרויות ללקיחת משכנתא למסורבי בנקים וחשוב לשם כך לדעת אל אילו אנשי מקצוע צריך לפנות כדי לבחון את האפשרויות האלה. בעזרת אנשי מקצוע אפשר יהיה להבין לעומק במה מדובר ובמה זה כרוך.

  מי יכול להציע משכנתא למסורבי בנקים?

  אם בעבר אפשר היה לקבל משכנתאות אך ורק מהבנקים, הרי שכיום יש אפשרות לקבלת משכנתא למסורבי בנקים דרך גופים פיננסיים אחרים כמו בתי השקעות או חברות נדל"ן. גופים אלה ממילא מגלגלים סכומי כסף גבוהים ולכן הם יכולים להציע חלק מההון שלהם כמשכנתא או הלוואה למי שלא יכול לקבל את אלה דרך הבנק. אם בעבר מסורבי הבנקים לא היו יכולים להגשים את החלום לקנות דירה הרי שכיום הם יכולים. במקרים רבים התיוג נוצר בשל מקרה חד פעמי שלא חזר על עצמו מעולם אך הם עדיין נחשבים למסורבים ולכן יחפשו אלטרנטיבות אחרות.

  החשיבות של קבלת ליווי מקצועי

  אנשים שנחשבים כמסורבי בנקים לא בהכרח יכירו את האפשרויות העומדות בפניהם והם לא אחת חושבים שמדובר בגזירת גורל שאין מה לעשות כנגדה. כאשר הם ייפנו לקבלת ייעוץ מקצועי מצד יועץ משכנתאות מנוסה שמכיר את התחום ובקיא בו – הם יגלו עולם שלם ומגוון של אפשרויות לקבלת משכנתא למסורבי בנקים וכך יוכלו להתקדם על פי מה שמתאים להם ועל פי ההמלצות המקצועיות של היועץ שמלווה אותם. גם הם יוכלו לקנות דירה ולהראות שבכל זאת הם מתנהלים בצורה נכונה.

  רני פורת הוא יועץ משכנתאות מנוסה ומקצועי בעל ידע נרחב בתחום והוא הכתובת לפנות אליה עבור מסורבי בנקים שמתעניינים בהלוואה או משכנתא.

  לפגישה ללא עלות

  דברו איתנו >>

  למה אנחנו?

  יחס אישי לכל לקוח

  הלקוח תמיד במרכז

  כוח קניה גדול של חברת מאני ישראל בשיתוף עם הבנקים וגופים מסחריים

  ניסיון עשיר בתחום הפיננסים

  ליווי אישי ומקצועי עד קבלת הכסף בבנק

  לפגישת יעוץ ללא עלות

  השאירו את הפרטים:


   בניית אתרים בוורדפרס בניית אתרים בוורדפרס