לפגישת יעוץ ללא עלות

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר


  משכנתא במחיר למשתכן

  הגרלות המחיר למשתכן הפכו להיות מאד פופולריות בקרב זוגות צעירים בזכות האפשרות שלהם לקנות דירה במחיר כדאי ואטרקטיבי, נמוך משמעותית מהמחיר של הדירה בשוק. לאחר שהם מקבלים את ההודעה המשמחת על שזכו בהגרלה עליהם להיערך לקראת השלבים הבאים בתהליך ובכלל זה העברת התשלום. ישנו תת תחום של לקיחת משכנתא במחיר למשתכן שנחשב לכדאי ומשתלם מאד, שכן כל חישובי הסכום שיינתן במשכנתא מבוססים לא על המחיר שבו הדירה נקנתה על המחיר שלה בשוק, מכאן שגובה המשכנתא יכול אפילו להגיע לכדי מימון של 100 אחוז מהמחיר. בדרך זו הזוגות שזכו בהגרלה לא חייבים הון משל עצמם.

  הנוחות של משכנתא במחיר למשתכן

  אין ספק שיש הרבה שמחה, התרגשות וציפייה לקראת ההתקדמות בתהליך של קניית הדירה. חשוב מאד למצוא יועץ משכנתא שיוכל ללוות את הזוג המאושר עד שימצא את מסלול המשכנתא המתאים והנכון ביותר עבורו, וחשוב שיהיה לו גם ידע וניסיון ספציפיים בליווי תהליכי לקיחת משכנתא במחיר למשתכן. בזכות הידע והניסיון האלה הוא יוכל לסייע ללקוחות שלו ולמצוא עבורם את הדרך הטובה ביותר להתנהל מבחינה כספית באתגר של לקיחת משכנתא ועמידה לאורך זמן בהחזר התשלומים כפי שהם מחויבים. גם אם מדובר במשכנתא של כלל הסכום הדרוש חשוב מאד לשים לב להצעות שמתקבלות מהבנקים ולכל סעיף בהצעה.

  איך בוחרים איש מקצוע לליווי בלקיחת משכנתא?

  בין אם מדובר בלקיחת משכנתא במחיר למשתכן או במשכנתא לצורך קנייה דירה רגילה בשוק חשוב מאד שיהיה בתמונה יועץ משכנתאות מקצועי ומנוסה שיוכל ללוות את הלקוחות שלו ובזכותו הם יקבלו הצעות אטרקטיביות. אין זה פשוט להיכנס לתהליך של משכנתא ויש גם חשיבות לפרמטר הזמן. לבטח זוכי ההגרלות יקבלו את הדד ליין שעד אליו יצטרכו לטפל בהעברת חלק מהסכום לכל הפחות ולכן חשוב שהם יידעו אל מי לפנות כדי שהמשכנתא שלהם תתאים להם ותהיה כדאית.

  רוני פורת הוא יועץ משכנתאות מקצועי הבקיא גם במשכנתאות לצורך קניית דירות בפרויקט מחיר למשתכן ומומלץ לפנות אליו לקבלת ליווי אישי.

  לפגישה ללא עלות

  דברו איתנו >>

  למה אנחנו?

  יחס אישי לכל לקוח

  הלקוח תמיד במרכז

  כוח קניה גדול של חברת מאני ישראל בשיתוף עם הבנקים וגופים מסחריים

  ניסיון עשיר בתחום הפיננסים

  ליווי אישי ומקצועי עד קבלת הכסף בבנק

  לפגישת יעוץ ללא עלות

  השאירו את הפרטים:


   אולי יעניין אתכם גם

   משכנתא במחיר למשתכן

   הגרלות המחיר למשתכן הפכו להיות מאד פופולריות בקרב זוגות צעירים בזכות האפשרות שלהם לקנות דירה במחיר כדאי ואטרקטיבי, נמוך משמעותית...

   משכנתא לבנייה עצמית

   משכנתא היא שם כולל להלוואה שאדם זה או אחר יבקש ויקבל לצורך תשלום עבור דירה או נכס למגורים. בתוך עולם...

   מימון לעסקים

   אין זה פשוט להקים עסק חדש ועבור הבעלים שלו יתכן שיהיה מדובר בהגשמה של חלום ישן. הוא ירצה לפתוח את...

   יועץ משכנתאות בקריות

   האזור של הקריות וחיפה נחשב לאחד המרוכזים ביותר בישראל מבחינת אוכלוסייה ולא בכדי אפשר למצוא שם את כל הסוגים של...

   יועץ משכנתאות בחיפה

   מי שמתגורר באזור חיפה והקריות יודע כמה חשוב למצוא אנשי מקצוע שהמשרדים שלהם ממוקמים לא רחוק ממקום המגורים. בניגוד לאנשי...

   יועץ משכנתאות בצפון

   יש אנשי מקצוע שצריך להיפגש איתם פנים מול פנים ויש כאלה שהמפגשים איתם יכולים להיות דרך המחשב, בצורה מקוונת. יועץ...
   בניית אתרים בוורדפרס בניית אתרים בוורדפרס