לפגישת יעוץ ללא עלות

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר


  משכנתא לבנייה עצמית

  משכנתא היא שם כולל להלוואה שאדם זה או אחר יבקש ויקבל לצורך תשלום עבור דירה או נכס למגורים. בתוך עולם המשכנתאות הגדול והרחב יש סוגים שונים ומגוונים של משכנתאות וכך אפשר לנווט בתוך העולם הזה על פי הצורך שעל הפרק. כך למשל יש סוג נפרד של משכנתא לבנייה עצמית שמיועד כדי לכסות את העלויות הגבוהות של בניית בית פרטי. מדובר בדרך כלל במשכנתא בסכום גבוה, שכן מדובר בלא מעט הוצאות ולכן כאשר פונים אל אנשי מקצוע מעולם הכספים והכלכלה חשוב מאד לשים לב ולהגדיר מראש שזה הצורך. כך איש המקצוע יידע לנווט בתהליך של לקיחת המשכנתא עבור הלקוח שלו.

  מה התהליך של לקיחת משכנתא לבנייה עצמית

  באופן כללי אפשר לומר שלקיחת משכנתא לבנייה עצמית לא שונה בהרבה מלקיחת משכנתא רגילה לקנייה של בית או דירה. הלקוח יצטרך להציג הצעות מחיר שקיבל מאנשי מקצוע או בנוגע לרכישת כלי עבודה וכל חומרי הגלם לצורך הבנייה, יציג בטחונות או חסכונות שיצביעו על כך שאין סכנה שהוא לא יעמוד בהחזרי התשלום והבקשה תאושר על פי שיקול הדעת של הבנק או הגוף הפיננסי שאליו פנה. כאשר הוא יהיה מלווה ביועץ משכנתא פרטי הוא יידע בדיוק לאן ללכת, אל מי לפנות ואצל מי יש סיכוי גבוה יותר שהבקשה שלו תאושר ללא עיכובים.

  החשיבות של קבלת ייעוץ אישי בנוגע למשכנתא

  לכל אדם תתאים משכנתא אחרת, גובה ריבית אחר, מסלול סילוקין שונה או סכום משכנתא אחר. מכיוון שלרוב האנשים אין הידע המעמיק הנדרש כדי להבין את ההבדלים בין המונחים השונים הרי שיש משמעות קריטית לליווי צמוד מצדו של יועץ משכנתא, גם אם מדובר בלקיחת משכנתא לבנייה עצמית. הוא זה שיוכל לסייע ללקוחות שלו לקבל את ההצעות שנכונות ומתאימות להם ובזכותו הם יוכלו לחסוך לא מעט כסף.

  מתעניינים במשכנתא לצורך בניית הבית שלכם? פנו לרוני פורת, יועץ כלכלה ומשכנתאות מקצועי עם ניסיון רב שיוכל ללוות אתכם ולסייע לכם לקבל את ההצעות הטובות ביותר.

  לפגישה ללא עלות

  דברו איתנו >>

  למה אנחנו?

  יחס אישי לכל לקוח

  הלקוח תמיד במרכז

  כוח קניה גדול של חברת מאני ישראל בשיתוף עם הבנקים וגופים מסחריים

  ניסיון עשיר בתחום הפיננסים

  ליווי אישי ומקצועי עד קבלת הכסף בבנק

  לפגישת יעוץ ללא עלות

  השאירו את הפרטים:


   אולי יעניין אתכם גם

   משכנתא במחיר למשתכן

   הגרלות המחיר למשתכן הפכו להיות מאד פופולריות בקרב זוגות צעירים בזכות האפשרות שלהם לקנות דירה במחיר כדאי ואטרקטיבי, נמוך משמעותית...

   משכנתא לבנייה עצמית

   משכנתא היא שם כולל להלוואה שאדם זה או אחר יבקש ויקבל לצורך תשלום עבור דירה או נכס למגורים. בתוך עולם...

   מימון לעסקים

   אין זה פשוט להקים עסק חדש ועבור הבעלים שלו יתכן שיהיה מדובר בהגשמה של חלום ישן. הוא ירצה לפתוח את...

   יועץ משכנתאות בקריות

   האזור של הקריות וחיפה נחשב לאחד המרוכזים ביותר בישראל מבחינת אוכלוסייה ולא בכדי אפשר למצוא שם את כל הסוגים של...

   יועץ משכנתאות בחיפה

   מי שמתגורר באזור חיפה והקריות יודע כמה חשוב למצוא אנשי מקצוע שהמשרדים שלהם ממוקמים לא רחוק ממקום המגורים. בניגוד לאנשי...

   יועץ משכנתאות בצפון

   יש אנשי מקצוע שצריך להיפגש איתם פנים מול פנים ויש כאלה שהמפגשים איתם יכולים להיות דרך המחשב, בצורה מקוונת. יועץ...
   בניית אתרים בוורדפרס בניית אתרים בוורדפרס