לפגישת יעוץ ללא עלות

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר


  משכנתא עיסקית

  משכנתא לעסקים

  משכנתא עסקית היא הלוואה המיועדת לרכישה או שיפוץ של נכס מסחרי או משרדים. היא מאפשרת לבעלי עסקים לגייס הון תמורת שעבוד הנכס העסקי. תנאי המשכנתא העסקית נקבעים לפי פרופיל הסיכון של העסק והבטוחות הניתנות. יועצי משכנתאות עסקיות יכולים לסייע בגיוס המימון הנדרש עבור דרישות העסק.

  משכנתא לקניית עסק כגון משרד או חנות, שיעבוד נכס מסחרי קיים, מינוף למשקיעים.

  משכנתא לעסקים: על התחום

  תחום המשכנתאות רחב ומגוון וחשוב מאד לדעת בדיוק לקראת מה הולכים כאשר בוחנים את האפשרות של קבלת משכנתא לכל צורך שהוא. באופן כללי הרי משכנתא היא הלוואי של סכום כסף גבוה שהבנק ייתן ללקוח זה או אחר בתמורה לקנייה נכס. ברוב המקרים יהיה זה נכס למגורים – בית או דירה אך יש גם תחום שלם של משכנתא לעסקים – כלומר קבלת הלוואה לשם קניית נכס לצרכי עסקים ומסחר. גם בתחום זה חשוב מאד שבעל העסק המדובר יתנהל בליווי צמוד של איש מקצוע מעולם המשכנתאות, מה שיבטיח שהוא יקבל את הצעות המשכנתא הטובות והמתאימות לו ביותר.

  המשמעות של קבלת משכנתא לעסקים

  כאמור, משכנתא לעסקים יכולה להיות קשורה במגוון פעולות עבור עסק חדש או ותיק – קניית נכס כמו מחסן או משרד, שיפוץ של נכס כזה או כל פעולה נדל"נית אחרת שתהיה קשורה לעסק או למקום שמיועד לצרכי מסחר – משרד, מחסן, מרפאה, תוספת בנייה לבית הפרטי שבה ינוהל העסק ועוד. ברגע שמקבלים ייעוץ מקצועי יהיה קל יותר להבין בדיוק לקראת מה הולכים וגם להבין את ההבדלים בין המשכנתא שקשורה לעולם העסקים לבין המשכנתאות הרגילות של דירות ובתים. משכנתא שמיועדת לצרכי העסק יכולה להיות בסכום גבוה יותר מאשר משכנתא רגילה עבור בית או דירת מגורים, מה שיגביר את הצורך בליווי מקצועי של יועץ מנוסה שמכיר את התחום.

  לבחור את איש המקצוע שילווה את התהליך

  לא כל יועץ משכנתאות מקצועי ומנוסה גם יתעסק בתהליכים של משכנתא לעסקים ולכן כאשר יוצרים קשר עם אנשי מקצוע מהתחום של ייעוץ משכנתאות מותאם אישית חשוב להגדיר זאת ולוודא שאכן אותו יועץ יוכל לסייע בתהליך. יש מקרים שבהם התפעול השוטף של העסק תלוי בלקיחת המשכנתא כמימון ראשוני ולכן חשוב מאד להקדיש לא מעט זמן ותשומת לב לבחירה של המשכנתא הנכונה והמתאימה ביותר לעסק העתידי.

  רוני פורת הוא יועץ משכנתאות עם ניסיון רב גם עם לקוחות פרטיים וגם עם לקוחות עסקיים והוא הכתובת המתאימה לפנות אליה לקבלת שירות אישי ומותאם.

  לפגישה ללא עלות

  דברו איתנו >>

  למה אנחנו?

  יחס אישי לכל לקוח

  הלקוח תמיד במרכז

  כוח קניה גדול של חברת מאני ישראל בשיתוף עם הבנקים וגופים מסחריים

  ניסיון עשיר בתחום הפיננסים

  ליווי אישי ומקצועי עד קבלת הכסף בבנק

  לפגישת יעוץ ללא עלות

  השאירו את הפרטים:


   בניית אתרים בוורדפרס בניית אתרים בוורדפרס